تاریخ عرضه احتمالی گوشی‌های تاشو جدید سامسونگ مشخص شد

در چند ماه اخیر شایعات زیادی درباره نسل بعدی گوشی تاشو شرکت سامسونگ منتشر شده و همین موضوع باعث سردرگمی طرفداران و مشتریان این نوع گوشی شده است. اما به تازگی یکی از منابع داخلی شرکت سامسونگ اعلام کرده که موفق شده است به اطلاعات بیشتری از گوشی تاشو آینده شرکت سامسونگ دست پیدا کند و بر اساس اعلام او نام گوشی‌های تاشو بعدی شرکت سامسونگ Z Flip2 و Galaxy Z Fold3 خواهد بود.

طبق اطلاعات منتشر شده از این منبع خبری گوشی‌های تاشو بعدی شرکت سامسونگ با دو مدل SM-F926 و SM-F711 به فروش خواهد رسید. هر دو مدل از رابط کاربری One UI 3.5 استفاده خواهند کرد که جدیترین رابط کاربری طراحی شده از سوی شرکت سامسونگ است و استفاده از این رابط کاربری در دو گوشی مذکور نشان می‌دهد شرکت سامسونگ عرضه این گوشی را برای نیمه دوم سال جاری برنامه ریزی کرده است.

در حال حاضر اطلاعات زیای از گوشی‌های تاشو شرکت سامسونگ در دسترس نیست اما بر اساس اطلاعات موجود باید اعلام کرد که احتمالا شرکت سامسونگ صرفا یک نوع دستگاه برای مدل Z Fold3 عرضه خواهد کرد که از حافظه داخلی ۲۵۶ گیگابایتی استفاده می‌کند، این در حالی است که مدل Z Flip2 در دو حافظه ۱۲۸ و ۲۵۶ گیگابایتی وارد بازار خواهد شد.

در رابطه با فضای RAM هر دو گوشی نیز انتظار می‌رود سامسونگ از ظرفیت ۶ گیگابایتی استفاده کند چرا که در حال حاضر تمام گوشی‌های پرچمدار موجود در باار از این میزان حافظه رام استفاده می‌کنند، با این حال باید منتظر بود و سامسونگ در آینده چه برنامه‌ای را برای گوشی‌های جدید خود خواهد داشت.